slide image slide image slide image slide image slide image slide image slide image

DEJESAN Denizli Jeneratör Sanayi

(DEJESAN) Öztürk Elektrik-Jeneratör 1986 yılında kurulmuştur. O yıllarda Denizli'de ilk jeneratör servisliğini kurmuş olup Türkiye'de önde gelen firmaların satış ve servisliğini yapmıştır. Uzun yılların kazandırmış olduğu bilgi ve tecrübe sonucu 2. El revizyonlu motorlar temin ederek yeni jeneratörlerin imalatına devam edilmiştir.

2006 yılından itibaren dizel motor ve alternatörleri direk üreticiden ithal edip DEJESAN markası altında üretime devam etmektedir.

Dejesan Jeneratör olarak müşteri memnuniyetini ön plana çıkararak kurumsal kimlik çalışmalarını tamamlamış olup, sektörde maksimum kalite anlayışı ile hizmet vermek için gerekli kalite gereksinimlerine uygun çözümler üretmektedir.


Vizyonumuz

Dejesan Jeneratör olarak bölgemizin jeneratör ihtiyacına kaliteden ödün vermeden, müşteri gereksinimlerine uygun çözümler üretmektedir.

Misyonumuz

Ürün ve hizmet kalitemizi en üst seviyeye çıkararak tüm müşterilerimize kaliteli ürün ve hizmeti düşük maliyette üstün teknik özelliklerle sunmak, müşteri memnuniyetini maksimum düzeyde arttırmaktır.

* Dejesan bir Öztürk Elektrik & Elektronik Markasıdır.